About Us 1

Hakkımızda

BT Tasarım, 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurumsal firmalara, şahıs şirketleri ve ev, ofis, esnaf, kişilere yönelik bakım anlaşmalı ya da anlaşmasız yerinde servis, uzaktan bağlantı ve servise alma şeklinde çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik destek, website tasarımı, hosting-domain, grafik tasarımı, taş dizayn, kamera ve güvenlik sistemleri gibi ve daha da çeşitlendirebileceğimiz türde hizmetlerimiz mevcuttur.

Vizyonumuz

BT Tasarım, olarak sağladığımız hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti kazanmak ilk hedefimiz. Sürekli yenilenerek ve teknolojiyi takip ederek, tüm bizi tercih eden müşterilerimizin sorunlarına çözüm olma ve her zaman çözüm ortakları olma, yeni olarak bizleri tanıyacak müşterilerimizde de güvenilir ve iyi bir etki bırakmak gayreti içerisindeyiz.

Misyonumuz

Bilişim, bilgisayar, network ve teknolojiyi sevmemiz amacıyla firmamızı kurduk. Bu konular başlığı altında sorun yaşayan kişi ve firmalara yönelik çözümler sunuyoruz. Teknolojik gelişmelerle faaliyetlerinizin gelişimine katkıda bulunmayı ve periyodik bakımlar ile mevcut sisteminizin düzenli gidişatını sağlamayı kendimize görev edinmekteyiz.

About Us 2
  • Birlikte Sorunlara Çözüm Bulmaya Ne Dersiniz?
0
0
0
0

Kırklareli ve İstanbul

Hem Kırklareli’nde hem de İstanbul’da şubelerimiz mevcuttur. Edirne, Tekirdağ illerine de ulaşarak sadece İstanbul değil, tüm Trakya bölgesine de hizmet vermek istiyoruz.

Bize Ulaşın

İletişime Geçelim

Çözümlerinizde yardımcı olalım.