Website Yazılım & Tasarım

Kurumsal, marka ya da konunuza uygun size özel yazılım web sitesi tasarlıyoruz. Ek modüller ile isteğinize uygun kodluyoruz. Kurumsal Tanıtım sitesi, Wordpress Tabanlı Web sitesi ya da Özel Yazılım Web sitenizde anlaşmalı olarak, sürekli güncellenecek bir site ise, beslemesini takip edebiliriz ya da sizin beslemeyi yapmanızı sağlayabiliriz. Yönetim paneli ve admin panel ile sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Sözkonusu web siteniz, ilgili e-posta hesapları açılarak ve çalışır durumda teslim edilir.

Marka imajınızı güçlendiren, yeni müşterilere ulaşan ve ikna edici bir mesaj ileten profesyonel web siteleri planlıyor, oluşturuyor ve bakımını yapıyoruz.

  • Modern web tasarımı
  • Profesyonel tasarım, içerik ve teknik uygulama
  • Kişisel danışma ve web sitesi bakımı

Hayalinizdeki web sitesine sahip olun.

Firmaların akılda kalıcı, dönüşüm odaklı, geleceğe dönük kurumsal web siteleri ve e-ticaret mağazaları oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Özel Yazılım, Web Tasarımı, Dijital Strateji, İçerik Oluşturma, Görsel Varlık Oluşturma, Marka Kılavuzları, Web Geliştirme , Kurumsal Tanıtım Site, WordPress Tabanlı Web Sitesi, ÖZel Yazılım Web Sitesi.

Web sitesi projelerinde, site türüne göre değişmekte olup, modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebilecek admin paneli vardır. Web sitesine kolayca ve rahatlıkla makale, sayfa, ürün girişleri yapılabilir, güncel olması sağlanabilir, pc harici telefon veya tabletden de kolaylıkla yönetilebilir.

Web sitesi projelerinde PHP yazılım dili, CSS, HTML5, jQuery, Ajax web teknolojileri ve veri tabanı olarak ise MySQL kullanılmaktadır.

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitesidir. Günümüzde mobil cihazların yaygın kullanılması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitesinin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

İmkansız diye birşey yoktur, sadece yapması biraz zaman alır…

Hakkı ÇAKIRBT TASARIM DİJİTAL AJANS

İletişime Geçelim

Çözümlerinizde yardımcı olalım.