Kamera ve Güvenlik Sistemleri

İstediğiniz alana, kuracağımız güvenlik kamera sistemi ile iş yeri, ev, ofis ve tüm istediğiniz alanları 7/24 telefon, tablet ya da bilgisayardan görüntüleme hizmeti sağlamaktayız. Alarm çalma durumunda ekip tarafından derhal aranırsınız ve gerekli müdahale yapılır.

  • Hızlı ve kolay erişim
  • Kaliteli ürün
  • Teknik Destek

Hayatınızı ve sevdiklerinizi güvenceye alın...

Güvenlik kamera sistemleri içerisinde birçok malzemeyi barındırmaktadır. Üst düzey teknolojiyle geliştirilmiş olan bu kamera sistemleri güvenlik açıklarının tespitinde önemli aygıtlardandır. Kamera güvenlik sistemleri ise içerisinde her türlü mekânı barındıran alanlara kamera yerleştirme işlemlerin sağladığı araçtır. Bu sistem hizmeti kameraların gerek evlerde gerekse iş yerlerinde güvenliğini kontrol altına almak için geliştirilmiştir. Ayrıca bu kamera sistemleri ile bireyler konforlu bir yerleşim alanına sahip olmanın sevincini yaşamaktadırlar. Kamera sistem hizmetleri güvenlik açıklarını engellenmesi noktasında birçok farklı kamera türüne sahiptir.

Güvenlik kamera sistemleri açısından önemli noktalardan biride internet durumudur. Gerek kablosuz wifiler aracılığıyla gerekse mobil cihazlar üzerinden iletişim sağlanabilen bu araçlar için internet önemli bir yere sahiptir. Güvenlik kameralarının internetsiz çalışması durumu bazı sorunlara sebep olabilmektedir. Kameralar ile birlikte sunulan görüntüler, videolar ve tüm kayıtlar için internetin olmaması geçici ya da kalıcı aksaklıkların başlangıcı olabilir. Kamera sistemleri için bilgisayar, tabletler ve telefonlar gibi teknolojik aletler ile izleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada kameraların internetsiz olduğunu ve kablosuz güvenlik hizmet sağlayıcıları olduğunu unutmamak gerekir.

Kamera sistemleri saklama durumu depolama alanlarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu noktada cihaz kayıtları saklama süresi ortalama olarak 30-90 gün arasında değişebilir. Hard diske kayıt detayları kamera sayısına göre değişim göstermektedir. Bu durum sayı arttıkça artacaktır.

İmkansız diye birşey yoktur, sadece yapması biraz zaman alır…

Hakkı ÇAKIRBT TASARIM DİJİTAL AJANS

İletişime Geçelim

Çözümlerinizde yardımcı olalım.