Grafik Tasarımı

Sizinle birlikte konseptler oluşturuyor ve tasarım yoluyla hayata geçiriyoruz.

Çizim programlarıyla grafik çizimi, logo oluşturma, resim ya da şekil çizimi yapılır. Ayrıca, tekstilde kullanılan taş kalıp baskı dizimi için sık ve serpme taş dizaynı yapılır. Basıma hazır olarak size teslim edilir.

  • Markanızla öne çıkmak ve fark edilmek istiyor musunuz?
  • Satışlarınızı arttırmak ve daha çok kitleye ulaşmak istiyor musunuz?
  • Yenilikler oluşturmak ve sektörünüzde büyümek istiyor musunuz?

Her yeni başlangıçta veya hali hazırda geliştirilmiş işletmenin kendi görsel sunumuna ihtiyacı vardır. Bu sayede müşteriye aktivitenizi, tarzınızı ve çalışma yönünüzü gösterirsiniz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ve alana ulaşırsınız. Tasarım firmanızın vitrinidir. Bireysel vizyonunuzu yaratmak için bize güvenin.

Bu, sizlerle buluşup, tanıştığımız aşamadır. Proje veya markaya göre fikirler üretip en iyi tanıtımı bulmakla ilgileniyoruz. Sizi yansıtacak ihtiyacınıza uygun seçenekleri tasarlıyoruz.

Müşterilerimiz projelerini herkesten daha iyi bilirler ancak ürünü veya markayı araştırmak, doğru tanıtmak bizim sorumluluğumuzdur. Bu aşamada proje ile ilgili tüm bilgileri analiz ederiz.

Burada sanatsal becerilerimizi geliştiriyoruz, farklı konseptler ve stratejiler geliştiriyoruz. Bu işin en sevdiğimiz yanı. Teklifimizi sunuyoruz ve sizlerden geri bildirim alıyoruz, proje kapsamında anlaşıldıktan sonra çeşitli tanıtımların üretimi için çalışmalara başlıyoruz.

İmkansız diye birşey yoktur, sadece yapması biraz zaman alır…

Hakkı ÇAKIRBT TASARIM DİJİTAL AJANS

İletişime Geçelim

Çözümlerinizde yardımcı olalım.